O nas

HOMELIKE

 

Jesteśmy Homelike niewielką firma u podnóża Tatr, zajmujemy się produkcją i dystrybucją wyrobów wełnianych. Od 2015 r pracujemy na własną markę, czerpiąc doświadczenie z rodzinnej firmy StanMar. Pościel wełniana homelike jest w 100% produktem polskim. Szyjemy z dzianiny runa merynosa australijskiego wyprodukowanej w Polsce. Podhale jest dla nas niekończącym się źródłem inspiracji, nasz region jest pełen barw, wzory i tekstur, które chcemy przenieść do waszych domów. Naszą ofertę rozszerzyliśmy o najwyższej jakości skóry owcze oraz skóry krowie. Uzyskujemy je od producentów z niebywałym doświadczeniem i wiedzą dotyczącą wyprawy skór.

 

DLACZEGO WEŁNA?

 

Wełna z merynosów posiada wiele właściwości zdrowotnych, jest produktem naturalnym, który pochłania wilgoć, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała. Dzięki dużej zawartości naturalnych tłuszczów łatwiej utrzymać ją w czystości.

Wełna z merynosów jest miękka i puszysta a jej włókna są sprężyste, dzięki czemu koce są lekkie jednocześnie odporne na uszkodzenia.

 

 

KONTAKT:

 

Ewelina Tętnowska

homelike481@gmail.com

tel. 698 634 481

Homelike, 34-404 Obidowa 92A 

Stanmar, 34-400 Nowy Targ

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl